Autosklo 1 v meste Levice

Opravíme poškodenie na čelnom skle. Dodáme a vymeníme autosklo podľa požiadaviek zákazníka. Vykonávame obhliadky poškodených autoskiel v Leviciach. Autosklo 1 Levice: https://www.autosklo1.sk/index.php

Oprava čelného skla

Opravy čelných skiel od 19€. Dohodnite si termín u nás, v centre mesta Levice na Vojenskej ulici. Pokiaľ máte Havarijne poistené vozidlo, tak v prípade opravy čelného skla neplatíte nič.  Opravu skla v takom prípade uhradí servisu vaša poisťovňa.

Výmena autoskla

Dodáme a vymeníme čelné sklo na automobile k vašej spokojnosti a so zárukou. Spolupracujeme so všetkými poisťovňami na Slovensku. Pri uplatnení z Havarijného poistenia platíte len zmluvne dohodnutú spoluúčasť. Výmena čelného skla v meste Levice – kvalitne a k vašej spokojnosti. Autosklo 1 v Leviciach – > Kompletný sortiment autoskiel -> Čelné, bočné a zadné sklá od renomovaných výrobcov.

Obhliadka poškodeného autoskla

Vykonávame obhliadky poškodených autoskiel pre viaceré poisťovne. Ako postupovať pri hlásení poistnej udalosti, obhliadky a objednávky opravy alebo výmeny skla sa informujte u nás.

Nálepka pomoci

Nálepka

V našej prevádzke si môžete vyzdvihnúť nálepku pomoci. Nálepka je určená na použitie v prípade, keď do čelného skla narazí kameň a vznikne poškodenie, tzv. ďobka. Prelepením ďobky nálepkou nevnikne do poškodenia voda a prach. Viac info u nás.

Adresa

Naša adresa:

Levice, Vojenská ulica 7

GPS:

48.21986180362866, 18.609061068520532

Telefón:
Email:

-

Web:

-

Naplánuj moju cestu

Napísať recenziu

Pridajte hodnotenie
Publikujem...
Vaše hodnotenie bolo úspešne odoslané
Prosím vyplňte všetky polia
Captcha check failed