Polomer: Vypnuté
Polomer:
km Set radius for geolocation
Hľadať

Firmynamape.sk je moderný mapový portál, ktorý inovatívnym spôsobom zviditeľňuje firmy, prináša kvalitné PR články a spätné odkazy pre registrované firmy.

Hľadáme do svojho tímu šikovného kolegu na pozíciu online predajca služieb.

Náplň práce:
Vyhľadávanie partnerov pre spoluprácu. Oslovenie firiem, živnostníkov, e-shopov, predajcov, inštitúcií, atď. prostredníctvom mailovej komunikácie alebo osobne, za cieľom registrácie a využívania služieb na informačnom mapovom portály firmynamape.sk.

Požiadavky:
– Flexibilný, komunikatívny, zodpovedný, pracovitý. Očakávame denný alebo týždenný report.

Ponúkame:
– ohodnotenie vo výške 50% z uzatvorených kontraktov,
– prácu možno vykonávať aj z pohodlia domova (home Office),
– vlastný firemný e-mail pre komunikáciu,
– flexibilná pracovná doba,
– marketingová podpora,
– 100% časová voľnosť.

Dátum nástupu:
– ihneď

Požadované vzdelanie:
– Stredné odborné vzdelanie
– Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
– Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
– Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Druh pracovného pomeru:
– živnosť

Počítače:
– Microsoft Outlook – základy
– Microsoft Excel – základy
– Internet – základy

Hľadáme človeka, ktorý bude denne aktívne pracovať, má v sebe schopnosti kvalitného predajcu, dobre komunikuje a chce si zarobiť.

Váš životopis pošlite prosím na mail: firmynamape@gmail.com alebo kontaktujte nás cez Kontaktný formulár:

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaša správa

Príloha - Životopis